Farní dětský tábor

AKTUÁLNĚ:

Přihlašování na tábor 2023 bylo prodlouženo do 1. 6. 2023!

Léto už pomalu klepe na dveře a s ním se pomalu blíží i náš tábor. Navíc lev Aslan vzkazuje, že v Narnii rád přivítá další odvážné táborníky. Reagujeme na toto jeho pozvání a slavnostně oznamujeme, že možnost podat přihlášku byla prodloužena do 1. 6. Tak neváhejte a nadělte svým ratolestem ke Dni dětí originální dárek – týden dobrodružství v kouzelné zemi Narnii! A pokud si chcete zavzpomínat na některý z předchozích ročníků našeho tábora, podívejte se na střípky táborové prehistorie.

Kapacita tábora není neomezená, proto neváhejte s vyplněním přihlášky zde:

Na vědomost se dává, že v roce 2023 se náš farní tábor s tématem Letopisy Narnie uskuteční v termínu 20. – 27. srpna v táborové základně u obce Svratouch v krásné krajině CHKO Žďárské vrchy (mapa ZDE ). Ve stanovém táboře si užijeme spoustu dobrodružství, hry v přírodě, koupání, tvoření a samozřejmě táboráky s kytarou. Nebude chybět ani tradiční celodenní výlet. Vydejte se do kouzelné a pohádkové země Narnie spolu s námi!

Zajímá vás, jaké aktivity vaše ratolesti pod naším vedením čekají? Podívejte se na krátké videjko o loňském táboře ve Štěnkově, které vás přesvědčí o tom, že náš tábor je skutečně ta správná volba na letošní prázdniny!

Plakátek k táboru 2023 na téma Letopisy Narnie ke stažení ZDE.

Přihlašování bylo spuštěno 1. 1. 2023. Přihláška viz výše…

Kontakt na organizátory:

.737 610 164; Hodinkafrantisek@gmail.com

Odkaz na facebookovou stránku:

POTÁBOROVÉ SETKÁNÍ 2022

V termínu 18.-20. listopadu 2022 proběhlo historicky druhé potáborové setkání dětí a vedoucích v Žamberku. V sobotu jsme se vydali na výlet k Vejdově lípě u Pastvin, kde se táborníci setkali s dvojicí Pana a Paní Bobrových, kteří je uvedli do kouzelného světa Narnie, který bude tématem příštího tábora v srpnu 2023.

ROČNÍK 2022 (Štěnkov u Třebechovic pod Orebem) 


ROČNÍK 2020

Fotky z farního tábora 2020 (Hedeč u Králík) naleznete pod odkazem níže, kde si také o táboře můžete přečíst (str. 11-19).